Witamy, nasza szkółka drzew i krzewów znajduje się w miejscowości Helenów 34, sześć kilometrów od Bełchatowa (województwo łódzkie) przy trasie krajowej nr 8. Rośliny tu sprzedawane pochodzą z upraw własnych lub kontrahentów. Szkółka zajmuje około 3 ha, więc jest tu duży wybór odmian krzewów, drzew, liściastych i iglastych. W naszej ofercie znajduje się kilkaset odmian krzewów, drzew i bylin występujących w polskich ogrodach.

Jest to szkółka młoda i rozwijająca się. Zmierzamy w kierunku stworzenia firmy nowoczesnej, dostosowanej do potrzeb rynku i wymogów stawianych przez odbiorców. Produkcja ogrodnicza jest dziedziną, która ma przed sobą przyszłość. Istnieje bowiem stałe zapotrzebowanie na asortyment ogrodniczy. W dobie budownictwa indywidualnego ogrodnictwo zdobywa bardzo szeroki zakres zainteresowanych odbiorców. Szkółka jest cały czas powiększana i udoskonalana. 

Obok szkółki funkcjonuje rownież sklep ogrodniczy, który posiada bogaty asortyment produktów ogrodniczych, a w szczególności: nasion warzyw i kwiatów, donic ceramicznych i plastikowych, nawozów mineralnych, ziemi, sprzętu ogrodniczego i wielu innych artykułów.  Dbając o komfort dokonywania zakupów zlokalizowano przy wjeździe dogodny parking. Zapraszamy!