Firma Ogród służy klientom Bełchatowa i okolic już od 25 lat. Nasz główny sklep ogrodniczy mieści się w Bełchatowie (województwo łódzkie) przy ulicy Piłsudskiego 8-10. 
   Zapraszamy również do naszego sklepu ogrodniczego mieszczącego się w miejscowości Helenów 34 przy drodze krajowej nr 8 (6km od Bełchatowa). Obok sklepu można nabyć drzewa i krzewy owocowe i ozdobne

W branży ogrodniczej jesteśmy obecnie znaczącym dostawcą towarów i usług dla mieszkańców oraz mniejszych i dużych podmiotów gospodarczych. Właścicielom ogrodów przydomowych, firmom i działkowcom służymy radą odnośnie ochrony roślin, pomocą w wyborze wszelkich materiałów potrzebnych przy założeniu i pielęgnacji miejsc zieleni. 

Nasze sklepy oferują w szerokim asortymencie:

  • agrowłókniny, zimowe okrycia roslin,
  • wiosenne cebule i kłącza kwiatowe, nasiona: warzyw, owoców, traw, bylin, roślin poplonowych, rozsady roślin rabatowych,
  • środki ochrony roślin, nawozy do roślin doniczkowych i ogrodu,
  • donice ceramiczne i z PCV, systemy nawadniające (sklep w Helenowie),
  • narzędzia do prac w ogrodzie, siatki i folie, ziemie ogrodnicze, drewno do ogrodu, korę,
  • elementy dekoracyjne ogrodu i domu, karmniki dla ptaków, artykuły dla pszczelarzy i inne.
                                                                                                                
   

Współpracujemy ze znanymi i uznanymi firmami: Husqvarna, Gardena, Kronen, Scotts, Bayer, Sumin, Fiskars, Kwazar, Vilmorin, CNOS-Garden, Eko-ceramika, Kalnas, Floraland, Prosperplast, Monsanto i innymi.

Dla tych, którzy chcą mieć owoce własnej hodowli oferujemy szeroki wybór drzew i krzewów owocowych.  Służymy także radą odnośnie chorób roślin domowych, upraw warzyw i owoców, pielęgnacji roślin i urządzania ogrodu.
Na zamówienie klienta sprowadzamy wybrane artykuły i dowozimy na wskazane miejsce. Oferujemy gotowe nasadzenia kwiatowe na balkony w sezonie letnim, oraz stroiki i dekoracje świąteczne w zimie.

Każdy znajdzie coś dla siebie, coś co sprawi, że działka i ogród nabiorą nowego, ciekawszego wyglądu. Czego serdecznie Państwu życzę…

 

inż. Grażyna Makowska
ogrodnik i architekt krajobrazu
              właściciel